Pondělí, 27 května, 2024
- Reklama -události

Aktívne oddychujte vo vašom celoročnom bazéne alebo relaxujte pod hviezdami vo vírivke

Redakce doporučuje

Celoročný bazén s protiprúdom SWIM SPA i vírivky predstavujú ideálny spôsob, ako znížiť úroveň každodenného stresu a cítiť sa fyzicky i psychicky fit.

Podľa dostupných zdrojov viac ako štyria pracovníci (konkrétne 44 percent opýtaných) z desiatich uvádzajú, že u nich došlo k zvýšeniu stresu po pandémii. 46 percent zamestnancov poznamenalo, že sú vystavení časovej tiesni alebo pracovnému preťaženiu.

Uvedený prieskum potvrdzuje to, na čo upozorňujú odborníci. Vo väčšine prípadov sa stresu vyhnúť nedá, ale je dôležité, naučiť sa ho zvládnuť a kompenzovať vhodnými aktivitami. Medzi ne patrí šport, venovanie sa koníčkom, plávanie a hydromasáž v SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness®, pobyt vo vírivke alebo saune a mnohé ďalšie.  

SWIM SPA je o plávaní i hydromasáži

Plávanie patrí medzi pohybové aktivity, ktoré prospievajú telu i psychike. Pravidelný plavecký tréning prináša so sebou posilnenie svalov celého tela, zlepšenie zdravia kardiovaskulárneho systému, zoštíhlenie problematických partií, vyššie sebavedomie, odreagovanie sa od problémov bežného dňa a elimináciu hladín stresových hormónov, napríklad kortizolu.

Avšak chodiť na plaváreň alebo do wellness centra s bazénom je občas otrava a stojí nemálo finančných prostriedkov. Oveľa efektívnejším riešením je celoročný bazén s protiprúdom SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® v interiéri alebo exteriéri, ktorý využijete v lete i  zime bez obmedzení. Jednou z jeho hlavných výhod je to, že na bazénových schodoch sú inštalované masážne trysky. Tým pádom poskytuje priestor nielen na plávanie, ale aj základnú hydromasáž.

Bazén s protiprúdom umožňuje, okrem iného, nastavenie teploty podľa vašich preferencií. V lete príjemne ochladí 25-stupňová voda, v zime pri plávaní oceníte teplotu vody 32 stupňov Celzia a pri hydromasáži pokojne 36 stupňov.

Chcete si užívať príjemný oddych pod holým nebom aj v zime? Príjemnú atmosféru znásobí skvelo nainštalované osvetlenie.

Dokonalý relax ponúkajú vírivky

Vírivky sú vybavené kvalitnou tepelnou izoláciou a termoizolačnou pokrývkou, resp. termokrytom, vďaka ktorým ich možno používať po celý rok aj v exteriéri, pričom ich prevádzka je ekonomická. Zvládnu aj extrémne klimatické podmienky s minimálnymi nákladmi. Mesačné náklady na prevádzkovanie vírivky v interiéri a exteriéri sú okolo 40 eur, ale viac sa dočítate na našom blogu kde rozoberáme mesačné náklady na vírivky.

Predstava pobytu vo vírivke pod nebom posiatym hviezdami, je lákavá pre každého a prináša so sebou upokojenie po stresujúcom dni v práci. Hydromasáž zároveň uvoľní napäté svalstvo, prospieva pohybovému aparátu a je na nezaplatenie po náročnom tréningu v posilňovni.

Samozrejme, Jacuzzi® nemusia byť umiestnené iba v záhrade pri dome alebo na terase. Stvorený je pre ne aj priestor v interiéri. K dispozícii sú v štvorcovom, obdĺžnikovom a kruhovom tvare. Okrem tvaru je potrebné zohľadniť aj veľkosť vírivky. Platí, že čím väčšia vírivka, tak tým viac možností pre hydromasáž poskytuje. Avšak rozhodujúci nie je počet trysiek, ale ich usporiadanie a typy poskytovanej hydromasáže.  

Extra tip pre pohodlných: Výsuvná sauna do bytu poskytuje maximálny komfort

Sauna do bytu je riešením na zníženie stresu i posilnenia zdravia pre tých, ktorí sú limitovaní priestorom, napríklad žijú v malých mestských bytoch a ocenia maximálne pohodlie. Sauny do bytu v podobe “skrine” alebo výsuvné modely zaujmú svojimi funkciami, jednoduchou obsluhou i dizajnovým prevedením.

Na výber máte z viacerých možností. EASY sauna je o komforte, ale aj jednoduchej montáži. Hodí sa do moderných interiérov malých mestských bytov. Alternatívou sú výsuvné sauny do bytu S1 Manual a S1 Automat. Vysúvajú sa “zo skrine” mechanicky pomocou madla, alebo automaticky stlačením tlačidla. Stačí ich zapojiť do elektrickej siete a o niekoľko minút sú pripravené na použitie. 

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Letná dovolenka vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry sú skvelou voľbou pre letnú dovolenku plnú zážitkov a oddychu. Či už cestujete s malými deťmi, zvedavými...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img