Středa, 31 května, 2023
- Reklama -události

Chcete sa zbaviť zbytočného neporiadku, ktorý vzniká pri varení? Pomôže vám s tým kuchynský robot.

Redakce doporučuje

Poznáte to, aj pri najjednoduchšom recepte, vzniká riadny neporiadok po celej kuchyni. Poradíme vám ako sa ho ľahko zbaviť a ešte aj uľahčiť proces varenia či pečenia. Pomôže vám kuchynský robot.

Pri varení alebo pečení dokážete stráviť v kuchyni niekoľko hodín. Samotná príprava receptu zaberie veľké množstvo času a potom prichádza na rad upratovanie. Množstvo riadu, ktoré vidíte na kuchynskej linke, vás desí, a preto ste túto činnosť zaradili medzi tie, ktorým sa radšej výhýbate? Nezatracujte varenie ani pečenie, neporiadku a množstva riadu sa dokážete veľmi ľahko zbaviť. Pomôže vám kuchynský robot.

Veríme, že pre mnohých z vás dokáže byť neporiadok, ktorý pri varení alebo pečení vzniká naozaj frustrujúci a odradzujúci. Veľké množstvo špinavého riadu, omrvinky po celej kuchynskej linke a suroviny, ktoré ste presýpali z jednej misy do druhej, sú viac na zemi ako tam, kde majú byť. Je to naozaj nepríjemná predstava, najmä z dôvodu, že upratovanie častokrát trvá dlhšie ako príprava samotného receptu. Našťastie moderné kuchynské spotrebiče vás vedia tohto problému zbaviť.

Zbavte sa neporiadku v kuchyni rýchlo a ľahko

Kuchynské roboty sú naozaj užitočnými pomocníkmi pre každú gazdinku. Nielenže urýchlia prípravu aj toho najnáročnejšia receptu na minimum, okrem toho vás zbavia aj neporiadku, ktorý pri varení vzniká. Pýtate sa, ako to je možné? Zoznámte s výhodami, ktoré vám kuchynský robot od značky Kenwood prináša.

Zabudovaná integrovaná váha

Všetci, čo sa niekedy pustili do varenia alebo pečenia, vedia, že najviac neporiadku vzniká pri vážení ingrediencií. Pri presýpaní z jednej misky do druhej sa takmer vždy podarí vysypať na kuchynskú linku. Kuchynský robot od spoločnosti Kenwood má v sebe zabudovanú váhu, v ktorej dokážete suroviny veľmi ľahko zvážiť v jednej mise. Stačí ich postupne pridávať bez zbytočného presýpania. Veľkou výhodou kuchynských robotov, ktoré uviedla na trh spoločnosť Kenwood je, že disponujú dvoma do seba zapadajúcimi misami. V prípade, že potrebujete tekuté a suché potraviny zvážiť samostatne, nemusíte vymýšľať ako to urobíte.

Jedinečný design, ktorý sa hodí do každej kuchyne

Napriek širokým funkciám, ktorými robot disponuje je jeho dizajn minimalistický a hodí sa do každej kuchyne. Kvalitné nerezové materiály sú nadčasovými, čo sa týka štýlu aj funkčnosti. Vďaka jeho minimalizmu vám nezaberie široké množstvo priestoru na pracovnej doske a máte svojho kuchynského pomocníka vždy po ruke.

Multifunkčnosť

Veľkým benefitom je, že už nemusíte disponovať niekoľkými rôznymi spotrebičmi, ktoré vám zaberajú po poličkách miesto. Kuchynské roboty majú vstavaných hneď niekoľko funkcií, môžete s nimi miesiť, sekať či šľahať. Pokiaľ však potrebujete funkcie rozšíriť, nemusíte si zaobstarávať iný spotrebič. Ku kuchynskému robotu existuje až 25 rôznych nadstavcov, vďaka ktorým získate napríklad mlynček na mäso či mak, odšťavovač alebo napríklad smoothie mixér.

Kuchynský robot je naozaj šikovným pomocníkom, stačí pridať suroviny a pomocou jedného tlačidla ho spustiť, podľa toho čo od neho potrebujete. Pečenie a varenie nebolo nikdy jednoduchšie a precíznejšie a naviac sa zbavíte neporiadku, ktorý pri varení a pečení vzniká. Takmer žiadne omrvinky po kuchynskej linke a počet použitého riadu sa zredukuje na minimum.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Články o móde a oblečení vám pomôžu byť trendy. Kde ale nájsť tie kvalitné?

Ženy by sa mali zaujímať o to, čo sa nosí, čo k čomu ladí alebo neladí, ako oblečenie udržovať...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img