Středa, 31 května, 2023
- Reklama -události

Šetrenie pri nákupoch s Tipli je in

Redakce doporučuje

Kto by dnes nemal rád nakupovanie cez internet. Je to jednoduché a rýchle. Stačí sadnúť k počítaču či vziať do ruky mobil a hneď môžete prezerať stovky e-shopov a ich ponuku. Objednaný tovar vám potom dorazí priamo na vašu adresu alebo na vybrané odberné miesto. Tým pádom sa už nemusíte tlačiť s ľuďmi v nákupných centrách. Pýtate sa však, ako sa dá ušetriť aj pri nákupoch na internete? Tipli.sk má odpoveď.

Výpredaje, odmeny z nákupov a kupóny

Na Tipli nájdete desiatky rôznych e-shopov a mnohé z nich majú k dispozícii pravidelné výpredaje. Zľavnené produkty tak nakúpite po celý rok. Stačí si len nájsť chvíľku čas a prezrieť si výpredajové sekcie. Nezáleží na tom, či hľadáte najnovšie modely tenisiek na Sizeer, alebo si vyberáte novú kozmetiku. Vždy sa dajú nájsť veľmi priaznivé zľavy.

Ak by vám to však bolo málo, mnohé obchody ponúkajú prostredníctvom Tipli aj odmeny z nákupu. Vy nakúpite, Tipli vám pripíše odmenu a tú si môžete poslať na váš účet. Viete si takto ušetriť veľmi príjemnú sumu, ktorú môžete využiť na ďalší nákup – napríklad v obchode Modivo – či na čokoľvek iné. Každý cent sa zíde, no nie?

Počuli ste už o zľavových kupónoch? Aj tie na Tipli nájdete. Môžete si ich uplatniť pri nákupe na rôznych e-shopoch. Využite napríklad Modivo zľavový kód na nákup kvalitného, značkového oblečenia pre celú rodinu, alebo nakúpte športovú obuv na vaše aktivity a použite Sizeer zľavový kód. Portál Tipli.sk pravidelne informuje o najnovších zľavových kódoch a iných akciách. 

Zdroj: Tipli.cz

Je dôležité spomenúť, že ponuka obchodov, v ktorých môžete ušetriť je naozaj široká. Šetriť môžete pri nákupe nábytku, elektra, drogérie, alebo aj v online lekárňach, kde nájdete všetko pre vašu domácu lekárničku. Okrem kupónov, výpredajov a odmien však v mnohých obchodoch ušetríte aj na doprave. Ak totiž nakúpite nad určitú sumu, môžete mať dopravu úplne zadarmo. Aj o týchto možnostiach Tipli informuje. 

Výhody používania Tipli

Šetrenie peňazí pri nákupoch je prioritou mnohých z nás a práve preto je Tipli to správne miesto, kde sa vyhnete zdražovaniu. Či už si objednávate jedlo cez Wolt, alebo túžite po štýlovom kúsku z Modivo.sk, môžete si dopriať čokoľvek. Zaujímajú vás však ďalšie výhody Tipli.sk? Máme pre vás zoznam tých najlepších.

  • Jednoduchá registrácia a navyše zadarmo. Registrácia vám zaberie pár minút a hneď potom môžete z portálu hneď prejsť napríklad na Sizeer.sk či iné módne e-shopy.
  • Bonusové odmeny. Keď sa zaregistrujete, môžete získať rôzne bonusové odmeny, ktoré sa vám tiež pripíšu na váš Tipli účet.
  • Obchody sú prehľadne zoradené do kategórií. Nájdete tam módu a obuv, elektro, domácnosť a záhrada a iné. Kliknite napríklad na služby a objednajte si donášku z Wolt Bratislava a využite aj Wolt promo kód.
  • Všetky dôležité informácie o konkrétnom e-shope. Každý obchod má na Tipli svoj profil, kde sa tiež dočítate všetky potrebné informácie nielen o jeho sortimente, ale aj o tom, ako nakupovať.
  • Vždy aktuálne kupóny. Na Tipli.sk nájdete vždy aktuálne zľavové kupóny – navyše pri konkrétnom kupóne nájdete aj podmienky a dátum jeho exspirácie.
  • Aplikácia pre váš smartfón. Cez Tipli môžete nakupovať aj na mobile. Stačí si stiahnuť aplikáciu, ktorá je dostupná pre Android a iOS a môžete začať šetriť kdekoľvek a kedykoľvek.

Tak neváhajte a šetrite pri ďalších nákupoch spolu s Tipli.sk. Už sa nemusíte toľko trápiť nepríjemným zdražovaním.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Články o móde a oblečení vám pomôžu byť trendy. Kde ale nájsť tie kvalitné?

Ženy by sa mali zaujímať o to, čo sa nosí, čo k čomu ladí alebo neladí, ako oblečenie udržovať...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img