Středa, 31 května, 2023
- Reklama -události

Vybrať stoličku a stôl do detskej izby zo širokého sortimentu MAYER je teraz jednoduchšie.

Redakce doporučuje

Vybrali sme pre Vás zostavy, ktoré sa líšia nielen obstarávacou cenou.

Cenovo najdostupnejšia zostava značkového nábytku MAYER je vhodná na vybavenie detskej izby pre deti 4-18 rokov. Môžete si vybrať farebné prevedenie stolov (kostry aj dosky) a čalúnenie stoličiek. Vhodné aj do menších priestorov – šírka stolovej dosky len 90 cm. V základnej cene je naklápacia pracovná plocha a veľký výsuvný organizér.

Stôl Uniq s praktickou pevnou odkladacou plochou dosky v tvare U je novinkou výrobcu MAYER pre rok 2019 a taktiež stolička myChamp je posledným vývojovým modelom stoličky, ktorá spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky na zdravšie sedenie. Zostava je určená pre deti 4-18 rokov s tým, že stolička je vybavená nielen nastaviteľnými podrúčkami, ale aj integrovanou podnožkou, ktorú môžu najmä malé deti (dočasne, než dosiahnu na podlahu) využívať ako oporu nôh. Dieťaťu by totiž pri sedení nemali nohy visieť. Pretože v základnom cene stola je aj sada farebných krytiek, je možné ľubovoľne zmeniť šedý farebný akcent.

Ľahko je možné voliť aj čalúnenie stoličky. V základnej cene je naklápacia pracovná plocha a veľký výsuvný organizér.

Stôl Expert je vybavený odkladacou plochou dosky v tvare L s možnosťou dokúpenia poličky s nastaviteľným držiakom kníh. Všetky dosky sú vyrobené z prvotriednej brezovej preglejky, ktorej hrana je pohľadová, zatiaľ čo plochy sú upravené praktickým bielym laminom. V základnej cene je nielen možnosť naklápania pracovnej plochy a veľký výsuvný organizér pre písacie potreby, ale aj možnosť ľahkého nastavenia výšky pracovnej plochy bočnou otočnou páčkou.

Zostava je určená pre malé deti i dospelých študentov, pretože parametre stola aj stoličky plne vyhovujú aj sedeniu dospelej osoby.

Investícia do rastúceho nábytku sa oplatí, pokiaľ je kvalitne vyrobený a jeho doba používania bude skutočne dlhá. Pri kvalitných výrobkoch MAYER môžeme počítať s dobou používania až 10 rokov vrátane čalúnenia vo veľmi odolnom poťahu aquaclean. Konkrétnu stoličku a stôl si môžete podrobne prezrieť na stránkach výrobcu www.mayer.cz/kids a potom jednoducho objednať u internetových predajcov (www.zbozi.cz) alebo osobne aj s deťmi navštíviť autorizovanú predajňu s fyzickými vzorkami a sedenie a kvalitu materiálov si vyskúšať. Mapa predajcov TU.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Články o móde a oblečení vám pomôžu byť trendy. Kde ale nájsť tie kvalitné?

Ženy by sa mali zaujímať o to, čo sa nosí, čo k čomu ladí alebo neladí, ako oblečenie udržovať...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img