Středa, 31 května, 2023
- Reklama -události

Luxusné sauny do bytu, ktoré nie sú väčšie ako bežná skriňa. Zoznámte sa s výsuvnými saunami.

Redakce doporučuje

Sauny odjakživa boli spojené s luxusnými vilami a priestrannými domami, avšak tieto predsudky by ste mali rýchlo zahodiť. Zoznámte sa s úplnou novinkou na trhu – výsuvnými saunami.

Produkty a služby, ktoré kedysi boli znakom luxusu a vidieť sme ich mohli len u naozaj vplyvných či bohatých ľudí, sa stávajú čoraz dostupnejšie pre všetkých. Skvelým príkladom sú aj sauny. Tie boli pár desiatok rokov dozadu naozaj prejavom luxusu a v domácnosti ste ich mohli nájsť len u málokoho. Väčšinou u tých, ktorí vlastnili veľké domy s obrovitánskym priestorom, ostatní za touto formou oddychu museli cestovať do rôznych wellness centier a podobne. Avšak strata času, ktorú cestovanie vyžadovalo, veľa ľudí od tohto skvelého relaxu odradilo.

Dnes sú sauny dostupné naozaj pre každého. Okrem toho, že pribúda množstvo wellness centier, saunových svetov a podobne, kam môžete za oddychom vycestovať, k dispozícii máte aj iné možnosti. Luxusné sauny v modernom a minimalistickom prevedení si dnes môže dopriať naozaj každý a je úplne jedno akým veľkým priestorom disponujete. Fínske či infrasauny sa vyrábajú už aj v takých veľkostiach, aby sa zmestili úplne všade. A všade znamená, že aj do menšieho domu či bytu.

Výsuvná sauna do každej domácnosti

Ako sme už spomenuli, sauny do bytu či domu dnes nie sú dnes žiadnym problémom Ich minimalistické prevedenie o veľkosti jedného metra štvorcového sa zmestia naozaj všade, postačí vám väčšia kúpeľňa alebo kúsok voľného priestoru. Avšak pre tých, ktorí po saune v domácnosti naozaj túžia, no veľkosť a usporiadanie priestoru im to nedovoľuje ani v jej minimalistickej verzii, je tu skvelá správa. Technologické inovácie neustále napredujú aj v saunovom svete. Vďaka tomu, prišla na trh úplná novinka a tou je výsuvná sauna.

Výsuvná sauna nie je o nič väčšia ako bežná šatníková skriňa, ktorú doma máte. Neveríte? Moderné technológie vám dopriali požitok saunovania v pohodlí domova aj vtedy, keď naozaj musíte šetriť priestorom. A to pomocou jedného tlačidla. Novinka na trhu v podobe výsuvnej sauny S1 má v nerozloženom stave rozmer na hĺbku len 60 centimetrov. Keď si tento rozmer porovnáte so šatníkovou skriňou, zistíte, že sauna teda zaberá rovnaký priestor ako bežná skriňa. Šírku si môžete zvoliť podľa seba, na výber máte z dvoch možností. A to 112 alebo 142 centimetrov.

Pokiaľ vám momentálne v hlave behajú myšlienky, ako môže byť saunovanie pohodlné v saune s hĺbkou 60 centimetrov, rozmýšľate správne. V takto malej saune by ste si oddych a relax nedopriali. A preto, prichádza na rad spomínané zázračné tlačidlo, vďaka nemu sa sauna dokáže vysunúť do priestoru až do hĺbky 160 centimetrov. A tam už málo priestoru nehrozí. Manipulácia je naozaj jednoduchá, za čo pojazdnej synchronizovanej mechanike. Celý proces transformácie z nástennej skrine na ideálny priestor na oddych trvá menej ako minútu.

Výrobca myslel naozaj na všetko, vzhľadom k tomu, že je to interiérová záležitosť, ktorú implementujete do vašej domácnosti, môžete si vybrať z viacerých dizajnov. A tak vám nehrozí, že by ste narušili dizajn vašej domácnosti. Na výber máte rôzne farby dreva, číre alebo zatemnené sklo, či sklo so zrkadlovým efektom.

Táto inovácia prináša luxusné sauny naozaj pre každého. Okrem toho, že sauny sú skvelým zdrojom relaxu a oddychu, sú naozaj prospešné aj pre zdravie a psychickú vitalitu. S výsuvnou sanou do domácnosti sa už nemusíte trápiť nedostatkom priestoru a svoj saunový svet si môžete zriadiť napríklad aj v obývačke.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Články o móde a oblečení vám pomôžu byť trendy. Kde ale nájsť tie kvalitné?

Ženy by sa mali zaujímať o to, čo sa nosí, čo k čomu ladí alebo neladí, ako oblečenie udržovať...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img