Pondělí, 27 května, 2024
- Reklama -události

Ako správne vymeniť gumy na aute? Toto sú naše odporúčania!

Redakce doporučuje

S príchodom zimy prichádzajú aj povinnosti pre vodičov – výmena letných pneumatík za tie zimné. Správny čas nastáva približne v polovici novembra. Samozrejme, gumy si môžete vymeniť aj skôr, prípadne neskôr, no určite si to nenechávajte na poslednú chvíľu.

Niektorí ľudia sa rozhodnú, že si pneumatiky na aute vymenia svojpomocne. Toto však častokrát nie je to správne riešenie, pretože ak sa v oblasti automobilov až tak nevyznáte, mohlo by dôjsť k poškodeniu. Preto radšej investujte do istoty a dajte auto do pneuservisu. Na trhu ich je hneď niekoľko, tak ako si vybrať ten správny? Skvelým riešením je, ak sa zameriate na ponúkané služby a recenzie zákazníkov. Už len na základe toho si budete vedieť spraviť obrázok o tom, či je daný servis spoľahlivý alebo nie.

Výmena gúm svojpomocne

Ak sa predsa len rozhodnete, že si chcete letné gumy za zimné vymeniť svojpomocne, budete potrebovať potrebné náradie. Určite by vám nemal chýbať kľúč na demontáž matíc, hever na zdvihnutie auta, bezpečnostný kľúč na bezpečnostné matice, príručka k autu a v neposlednom rade nezabúdajte aj na pracovné oblečenie, pretože sa pri výmene určite zašpiníte. Gumy by ste nemali meniť pod stresom a v časovej tiesni. Preto si vyhraďte na výmenu gúm viac času.

Spoľahlivé autoservisy

Nechcete strácať čas a svoju energiu? V tom prípade sú pre vás tou správnou voľbou spoľahlivé autoservisy. Aj napriek tomu, že si budete musieť priplatiť za prácu odborníkov, určite to stojí za to. Vy ušetríte kvantum času a budete mať istotu, že gumy na aute sú vymenené správne. Ak budete chcieť dať auto do autoservisu, rezervujte si termín vopred a prezutie gúm si zaručene nenechávajte na poslednú chvíľu. Mohlo by sa vám to negatívne vyplatiť tým, že by už nebol v autoservise voľný termín.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Letná dovolenka vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry sú skvelou voľbou pre letnú dovolenku plnú zážitkov a oddychu. Či už cestujete s malými deťmi, zvedavými...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img