Středa, 29 května, 2024
- Reklama -události

Objavte doplnky na stavbu terasy, ktoré uľahčia prácu a zvýšia životnosť dreva

Redakce doporučuje

Rozhodli ste sa, že tento rok konečne postavíte terasu, o ktorej už mnoho rokov snívate? Alebo chcete prizvať na pomoc tesára, ktorý sa pustí do diela, a vy mu chcete prácu uľahčiť, aby mu išla od ruky, a tak ste vlastne ušetrili? V každom prípade pred stavbou terasy navštívte e-shop Gardina. Nájdete tu ako kvalitné drevené laty, WPC dosky na terasu, tak aj mnohé príslušenstvo, ktoré pomáha so stavbou aj so životnosťou samotnej terasy.

Aby vám drevo dlho slúžilo, ako má

V prípade, že sa rozhodnete pre stavbu terasy z dreva, spokojní budete, keď použijete masív sibírskeho smrekovca. Laty z neho ponúka práve Gardina, a pretože je dovážaný priamo zo Sibíri, môžete sa spoľahnúť na jeho kvalitu a vysokú odolnosť. Tým, že vyrastal v nehostinnom prostredí, odoláva skutočne mnohému.

Gardina.sk vám prináša príslušenstvo užitočné pri stavbe terasy. Ide napr. o terasové podložky, rektifikačné terče alebo oleje na terasy. Vďaka olejom drevo ochránite a zaistíte mu krásny vzhľad. Oleje odpudzujú vodu, bránia vysychaniu dreva a farebné oleje chránia drevo pred šedivením, ktoré spôsobuje UV žiarenie. Natrite všetky drevené plochy, aby bol efekt čo najväčší. Oleje patria k bezpečným náterom aj v prípade, že budú na terase pobehovať malé deti.

V e-shope si môžete kúpiť aj spomínané terasové podložky. Zjednodušia montáž terasy a zároveň chránia drevo tam, kde sa najviac drží vlhkosť tým, že sú doska a hranol k sebe pevne pritlačené. Tieto dištančné podložky so špeciálnou konštrukciou a lepším vetraním vytvárajú priestor, ktorý dovoľuje rýchlemu vysychaniu dreva po navlhčení, a zároveň vymedzujú medzeru medzi doskami. Montáž je tak jednoduchšia.

Viac informácií aj kompletný prehľad príslušenstva pre vašu terasu, nájdete na webových stránkach Gardina.sk.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Letná dovolenka vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry sú skvelou voľbou pre letnú dovolenku plnú zážitkov a oddychu. Či už cestujete s malými deťmi, zvedavými...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img