Pondělí, 27 května, 2024
- Reklama -události

Prenajmi si svoj stôl alebo menšiu kanceláriu a buduj svoj business

Redakce doporučuje

Ak si jednotlivec, alebo máš firmu v počiatočnej fáze svojho podnikania, pravdepodobne hľadáš flexibilné kancelárske priestory. Ako začínajúci podnik môžeš ťažiť z krátkodobých záväzkov, ktoré ponúkajú coworkingové priestory.

Daj svojej firme nový domov v coworking Bratislava a užívaj si okrem moderných priestorov aj mnoho sprievodných benefitov. Na výber máš viac možností prenájmu, v dvoch exkluzívnych lokalitách: Nivy Tower a Twin City C. Prenájom pracovného stola v coworkingovom priestore ti poskytne nezávislosť a zároveň budeš využívať sociálne výhody práce s ďalšími, podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Ak si prenajmeš svoje coworking miesto, získaš vďaka krátkodobému záväzku väčšiu flexibilitu. Na výber máš z dvoch možností prenájmu stola: Fix Desk a Flexi Desk.

Stabilita ako priorita

Ak ti vyhovuje práca v openspace a rád sa počas dňa porozprávaš so susedom oproti, je pre teba ideálne riešenie Fix Desk. Získaš s ním svoje stabilné, každý deň presne to isté, miesto. Okrem toho môžeš využiť aj virtuálnu adresu pre svoju firmu a označenie poštovej schránky firemným menom. Služba Fix Desk je vhodná aj pre väčšie tímy, ktorých členovia chcú sedieť pri sebe. V cene máš 8 hodín prenájmu zasadačiek mesačne a všetky sprievodné výhody coworkingu: neobmedzený vstup 24 hodín, 7 dní v týždni, mentoring a konzultácie, exkluzívne eventy a workshopy, chill out zónu, nápoje a životabudiče, bajk parking a samozrejmosťou je tiež vysokorýchlostný internet.

Zmena je život

Ak si  freelancer, alebo digitálny nomád, máš rád zmeny a nudí ťa sedieť stále na tom istom mieste, vyber si službu Flexi Desk. Získaš stôl na prácu a kredity na rezerváciu zasadacích miestností na 4 hodiny mesačne. Ako bonus dostaneš zvýhodnené ceny na prenájom priestoru na organizáciu eventov. K dispozícii budeš mať tlačiareň, kávu a komunitné zľavy. V rámci tohto balíka dostaneš možnosť označenia poštovej schránky menom tvojej firmy a virtuálnu adresu spoločnosti. K prenájmu stola typu Flexi Desk takisto prináležia rovnaké benefity, ako pri službe Fix Desk, a to spomínaný neobmedzený vstup, mentoring, eventy, oddychové zóny, nápoje, parkovanie bicyklov a neobmedzený prístup k internetu. 

Máš svoj tím?

Ak hľadáš väčšie súkromie pre svoj tím, ale so zabezpečeným servisom a výhodami coworkingu, je pre teba ideálne členstvo Office. Dostaneš s ním svoj vlastný dedikovaný priestor. Vybrať si môžeš z viacerých, plne zariadených kancelárií: od tých najmenších – pre troch ľudí, až po 14-miestne kancelárie. Ako benefit môžeš so svojím tímom stráviť 10 dní v ktorejkoľvek z HubHub lokalít po celom svete. V cene máš aj 12 hodín na využitie zasadacích priestorov, neobmedzený vstup, mentoring a konzultácie, workshopy, moderne zariadené zóny na oddych, nápoje a vysokorýchlostný internet ber ako samozrejmosť. Ani tvoj bicykel necháme na ulici, využiť môžeš praktický bajk parking.

 

Podnikaj ako profesionál Coworkingové priestory sa za posledných niekoľko rokov stali veľmi obľúbenými. Coworkingové centrum Bratislava poskytuje svojim klientom dostatok priestoru s pôsobivou živou pracovnou atmosférou. HubHub je miesto, kam sa budeš vždy rád vracať a odkiaľ sa ti ani nebude chcieť odísť. Práca v prostredí, kde sa môžeš pravidelne stretávať s ostatnými, je skvelý spôsob, ako sa spojiť s odborníkmi, ktorí čelia podobným výzvam ako ty. Bude to obrovská podpora a motivácia pre teba, aj tvoj tím. Navyše, veľa obchodných spoluprác bolo vytvorených práve počas priateľských rozhovorov pri káve. Prenájom coworkingového priestoru dovolí tvojmu tímu rásť, nielen zvyšujúcim sa počtom členov, ale aj po ľudskej a odbornej stránke.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Letná dovolenka vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry sú skvelou voľbou pre letnú dovolenku plnú zážitkov a oddychu. Či už cestujete s malými deťmi, zvedavými...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img