Pondělí, 15 července, 2024
- Reklama -události

Prečo sa vám oplatí transportný vak na párty stan

Redakce doporučuje

Konštrukciu aj opláštenie stanu je potrebné adekvátne chrániť. Prečo sa oplatí zaobstarať si na tento účel špeciálny transportný vak?

Prečo sa oplatí transportný vak

Konštrukcia kvalitne prevedeného nožnicového stanu je veľmi odolná. Napriek tomu pri transporte a manipulácii nie je možné úplne vylúčiť riziko jej poškodenia v podobe oderu a zašpinenia. Čo platí predovšetkým pre dlhšie cesty. Preto sa jednoznačne oplatí mať na tieto účely po ruke špeciálny transportný vak.Praktickejšou voľbou potom môžu byť vaky s kolieskami. Tie sú u značky TENtino vybavené odolnou hliníkovou základňou a veľkými kolieskami s priemerom 15 cm. Vďaka tomu vám uľahčí manipuláciu aj v náročnejšom teréne, čo oceníte najmä pri väčších prevedeniach stanov.

Pozor, rozdiel spočíva v tom, že vak s kolieskami je určený iba na konštrukciu. Do vyhotovenia bez integrovaných koliesok je možné uložiť konštrukciu aj so strechou.

Tiež opláštenie nožnicových stanov je dôležité chrániť. Môžete si tak samozrejme zaobstarať aj na tento účel určený ochranný vak, ktorý je navrhnutý iba pre plášť stanu. Najčastejšie sa stretnete s praktickou taškou. Transportný ochranný vak na opláštenie konkrétne so spoločnosťou TENTino získate úplne automaticky ku každému zakúpenému výrobku.

Ako skladovať párty stan v ochrannom vaku

Do ochranného vaku je vždy potrebné ukladať stan ideálne suchý. Pokiaľ to nie je možné, potom aspoň v okamihu, keď ho na mieste môžete vybrať, je potrebné nechať dôkladne vyschnúť ako priamo samotný stan, tak následne aj vak. Vlhko môže viesť k rozvoju plesní na opláštenie, ale aj ku korózii hliníkovej konštrukcie.

Tieto doplnky sa dodávajú v rôznych veľkostiach, pričom každý rozmer stanu má zodpovedajúcu veľkosť vaku. Pokiaľ chcete napríklad umiestniť nožnicový stan 3 x 3 m, musíte tomu teda svoj nákup adekvátne prispôsobiť. Uskladniť ale ľahko môžete akýkoľvek stan vrátane tých najväčších modelov.

Vďaka správnemu zaobchádzaniu môžete konštrukciu predĺžiť životnosť dokonca na trojnásobok pôvodnej doby. Párty stany vďaka tomu môžu úspešne slúžiť dokonca aj dlhšie ako 10 rokov.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Vybavte vašu konferenčnú miestnosť tak, aby vám skvele slúžila

Vo veľkých aj menších spoločnostiach, v ktorých prebiehajú rôzne schôdzky zamestnancov z viacerých oddelení, školení zamestnancov, ale aj telekonferencie,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img