Pondělí, 27 května, 2024
- Reklama -události

Umelé živé ploty a zásteny sú ideálne k vidieckym aj moderným domom

Redakce doporučuje

Trvá mnoho rokov, kým nám vzrastie dostatočne vysoký rad tují alebo živého plotu, čím nám vznikne predel medzi susedmi alebo pozemnou komunikáciou a naším pozemkom tak, aby nám na pozemok okoloidúci alebo susedia nevideli. Našťastie sú aj iné možnosti, ako zatieniť náš dvor, záhradu, terasu alebo iné priestranstvo vonku. Ak chcete, aby zástena vyzerala ako skutočná, živá, vyberte si umelý živý plot, ktorý je k dispozícii v niekoľkých variantoch. Báječnou voľbou sú aj tieniace siete alebo bambusové rohože a umelý ratan.

Krása ako skutočná

V roliach, v paneloch alebo v podobe flexibilného roštu môžete kúpiť umelý živý plot. Kvalitné a vyskúšané druhy nájdete napr. na webových stránkach florum-shop.sk. K najpredávanejším patrí umelý živý plot MIX 1 v rolke dlhej 300 cm s výškou 100, 150 alebo 180 cm. Jeho cena je od 66,86 EUR za kus.

Aby ste živé ploty v roliach upevnili na plot, stačia vám uťahovacie umelohmotné pásky, ktoré sú v ponuke v zelenej a čiernej farbe. Zaujímavo vyzerá aj umelý plot brečtan, ktorý môžete zvoliť vo výške 100 – 200 cm a v dĺžke 1 – 5 m. Vynikajúca nepriepustnosť, aby ste si boli istí, že k vám skutočne nikto neuvidí, ponúka umelý živý plot super plus v rolke 300 cm.

Odolné a trvanlivé tkané tieniace siete

Dopytované sú aj tieniace siete, ktoré sú na záhradách aj terasách veľmi účinné. Chránia ako pred pohľadmi okolia, tak pred vetrom. Použiť sa dajú aj na ochranu plodín alebo iných plôch pred slnečným žiarením. Sortiment tieniacich sietí TENAX je bohatý, a sú vyrobené v Taliansku. Priepustnosť sietí je 75, 80, 90 alebo 100 %. Variantom pre vás sú aj luxusné a extra pevné tieniace siete zo 70% PVC a 30% PET. Novinkou sú potom balkónové tieniace siete.

Pozrite sa na kompletnú ponuku na florum-shop.sk, kde nájdete aj umelý ratan, flexibilné rošty a iné.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Letná dovolenka vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry sú skvelou voľbou pre letnú dovolenku plnú zážitkov a oddychu. Či už cestujete s malými deťmi, zvedavými...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img