Čtvrtek, 23 března, 2023
- Reklama -události

Užite si dovolenku uprostred prírody s ubytovaním v útulnej a vybavenej chate

Redakce doporučuje

Mať možnosť úplne vypnúť, by sme si mali dopriať aspoň raz v roku všetci, či už nám je dvadsať, štyridsať, šesťdesiat, osemdesiat alebo viac. Ideálne by sme si mali užiť čas so všetkými, ktorých máme radi, a to bez počítača, internetu, s minimom telefonátov a využívania moderných technológií.

Miestom, kde k tomu môžete s veľkou pravdepodobnosťou dôjsť, je chata. Pre mladých ide o adrenalínovú akciu, s ktorou nie sú väčšinou až tak zoznámení, pre osoby v strenom veku ide o pripomenutie si peknej mladosti a pre starších a seniorov ide o návrat do detstva i chvíľ, kedy na chate trávili víkendy so svojou rodinou.

Vyberte si chatu v obľúbenej lokalite

Vďaka webovým stránkam Hauzi.sk ľahko nájdete chaty na prenájom v ktorejkoľvek oblasti Slovenska. Máte radi Vysoké či Nízke Tatry, chcete sa vydať k Liptovskej Štiavnici, smerom k Martinu alebo napríklad k Ružomberku? Stačí použiť filtre, ktoré sú vám na Hauzi.sk k dispozícii a behom pár sekúnd sa vám zobrazia chaty a chalupy, ktoré budú plne zodpovedať vašim požiadavkám.

Tak napríklad na okraji obce Nižná Boca nájdete nadštandardne zariadenú drevenicu Zátišie pod lesom, kde sa podľa majiteľov budete cítiť, ako v rozprávke. Asi to bude tak, pretože od návštevníkov, ktorí tu boli pred vami, už získala chata 9,7 bodov z 10 možných. Vyskúšať budete môcť kúpaciu kaďu a saunu, vítaní sú domáci miláčikovia, zmestí sa sem 12 osôb a využiť môžete 3 izby. Pokiaľ budete chcieť, využívať môžete aj wi-fi.

Páčiť sa vám bude aj na Chate M***** na Kubínskej Holi so Ziplainom. Celkom sa tu zmestí 17 osôb, vziať so sebou môžete aj domácich miláčikov a k dispozícii je vám wi-fi. Chata získala 9,9 bodov z 10 možných.

Pozrite sa na chaty na Hauzi.sk a urobte si výlet do lesov a prírody.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Prečo sa rozhodnúť pre vestu a akú si vybrať

Turistika počas chladných zimných dní, skialp, jesenný beh či podvečerné istenie svojho lezeckého partnera. Určite to poznáte. V tričku...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img