Středa, 31 května, 2023
- Reklama -události

Tie najkrajšie kvety pre vašu mamičku!

Redakce doporučuje

Sotva máme za sebou Medzinárodný deň žien, začíname premýšľať, čím potešíme mamičku na Deň matiek. Bonboniéra je už ohraná, navyše tento rok hrozí, že sa za mamičkou možno ani osobne nedostaneme. Čo si tým? Pošlite jej kytičku!

Čo poteší každú ženu bez rozdielu veku? Krásna a voňavá kvetina darovaná z lásky. Je pritom úplne jedno, či ste ju natrhali v záhradke, lúke, alebo kúpili v kvetinárstve. Najdôležitejšia je skutočnosť, že ju darujete úprimne od srdiečka.

Či už vyberáte kytičku na akúkoľvek príležitosť, vždy sa riaďte osobnými preferenciami obdarované. Ak má rada červené ruže, darujte jej ich. Dáva prednosť narciskám? Prečo nie? Alebo sú jej favoritkami kaly? Tiež dobrá voľba. Lenže čo robiť, keď má žena rada kvety všeobecne a nemá žiadnu najobľúbenejšiu? Potom si nechajte poradiť od skúseného floristu, alebo siahnite po osvedčenej klasike.

Kráľovná kvetín je klasika, s ktorou nikdy nešliapnete vedľa. Červené ruže vyjadrujú lásku, ružová zase ocenenie. Žltá predstavuje priateľstvo, biela pravdu a úctu.

Náš tip: Nebojte sa ruže kombinovať s ďalšími kvetmi. Aj s chryzantémami, gerberami alebo alstromeriami vyzerajú úchvatne.

Tulipány sú na jar obľúbeným kvetom. Na trhu sú v mnohých farbách, ich mix rozžiari každú miestnosť. Symbolizujú lásku a slávu, vyčarujú úsmev na každej tvári.

Viete, že aj tulipány hovoria? Ich prostredníctvom svojej mamičke poviete, že si ju naozaj vážite.

Aké kvety šliapu ružiam čo do obľuby najviac na päty? Jednoznačne gerbery, ktoré vynikajú veľkými pravidelnými kvetmi v pastelových farbách. Najčastejšie majú žltý stred obklopený bielymi, žltými, ružovými, oranžovými alebo červenými lístkami, krásne ale vyzerajú aj tie s tmavým stredom.

Náš tip: Gerbera vyjadruje úprimnosť, je symbolom vernosti a pravej lásky.

Chryzantémy dokážu prejasniť každý deň. Ešte pomerne nedávno boli považované za smútočné kvety, dnes však dobývajú aj vázy v našich domovoch.

A niet sa čomu čudovať, kvetinári z nich vedia vykúzliť prekrásnu kyticu. Navyše nimi hovoríte, že si vážite váš vzájomný vzťah. Čo viac si mamička môže priať?

Prekrásna kvetina, ktorú si jednoducho zamilujete. To je ľalia, ktorá vo váze vydrží dlho čerstvá. Navyše nádherne vonia a sú symbolom čistoty a nevinnosti.

Aký kvet darujete svojej mamičke tento rok vy?

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Články o móde a oblečení vám pomôžu byť trendy. Kde ale nájsť tie kvalitné?

Ženy by sa mali zaujímať o to, čo sa nosí, čo k čomu ladí alebo neladí, ako oblečenie udržovať...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img